Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 53/200

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 6 7 3oh 3b 3wf 3fm P M cl sq1 sk 4b 5b mb
1 Jakub Abramek Puławy Poland
2 Arkadiusz Abramowski Mińsk Mazowiecki Poland
3 Witali Bułatow Kraków Poland
4 Romek Bureć Szczecin Poland
5 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
6 Tomasz Burliga Niepołomice Poland
7 Jakub Chmiel Andruszkowice Poland
8 Daniel Chudecki Warszawa Poland
9 Piotr Dryla Rzeszów Poland
10 Konrad Dudek Kraśnik Poland
11 TIANCHENG FENG SHENZHEN China
12 Olaf Filar Jasło Poland
13 Mateusz Gil Lublin Poland
14 Michał Halczuk Lublin Poland
15 Jakub Kipa Mielec Poland
16 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
17 Wojciech Knott Rzeszów Poland
18 Piotr Kochańczyk Kraśnik Fabryczny Poland
19 Tymon Kolasiński Poznań Poland
20 Mateusz Kotwica Rzeszów Poland
21 Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
22 Przemysław Kruczek Zamość Poland
23 Andrzej Kwiatkowski Wojciechów Poland
24 Grzegorz Łuczyna Warszawa Poland
25 Wojciech Łukasik Janów Lubelski Poland
26 Kamil Łukaszewski Krzycko Małe Poland
27 Maksymilian Majcher Kraków Poland
28 Kamil Michalak Sieradz Poland
29 Michał Mlostek Zagacie Poland
30 Dawid Nowak Rejowiec Poland
31 Adrian Okleciński Bełżyce Poland
32 Filip Owsiany Nozdrzec Poland
33 Błażej Parada Rejowiec Poland
34 Przemysław Piątek Kraśnik Poland
35 Kamil Przybylski Poznań Poland
36 Mateusz Rak Sandomierz Poland
37 Kacper Rączka Jasło Poland
38 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
39 Antoni Rumowski Świdnik Poland
40 Paweł Sękul Sandomierz Poland
41 Patryk Skrzyński Kraśnik Poland
42 WIKTOR SMORĄG Jędrzejów Poland
43 Mateusz Smycz Ruda Łańcucka Poland
44 Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
45 Kacper Szeląg Świdnik Poland
46 Piotr Tokarski Lublin Poland
47 Mikołaj Tyra Lublin Poland
48 Adrian Wach Janów Lubelski Poland
49 Rafał Waryszak Świdnik Poland
50 Olaf Wdowiak Lublin Poland
51 Paweł Wdowiak Lublin Poland
52 Krystian Załuski Lubaczów Poland
53 Jan Zych Kraków Poland
Σ: 40 51 33 25 15 14 31 17 10 18 37 18 17 21 29 4 4 7

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Konrad Leśniak Mielec Poland
2 Michał Roszak Swarzędz Poland
3 Krzysztof Bober Łódź Poland
4 Michał Bogdan Opacz Poland
5 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
6 Tomek Kozłowski Chełm Poland
7 Marcin Kowalczyk Warszawa Poland
8 Filip Bednarz Sandomierz Poland
9 Bartosz Panasiuk Lublin Poland